Host hybride cursus

Wij zijn op zoek naar een of meerdere hosts die tijdens onze klassikale lessen zorg kan dragen voor een vlekkeloze onlineverbinding met de zaal en enkele deelnemers uit Curaçao. Deze deelnemers volgen de gehele opleiding online via MS Teams.

Functie-omschrijving

De werkzaamheden betreffen:

  • Opbouw techniek (camera, tafelmicrofoon)
  • Opzetten MS Teams meeting met de deelnemers en docent;
  • Geluidscheck, beeldcheck;
  • Tijdens de lessen houd je in de gaten of de verbinding goed blijft;
  • Je leest de chat mee en bent mobiel bereikbaar voor de deelnemers op afstand.
  • Mogelijk moet je de docent om aandacht vragen als de online deelnemers een vraag stellen (vaak gaat dit vanzelf al goed).
  • Jij bent tijdens de les het aanspreekpunt van de online deelnemers.

Voor deze werkzaamheden is een handleiding beschikbaar en de eerste keer zal een medewerker
van PAOTM aanwezig zijn voor tekst en uitleg.

De lesdagen vinden plaats tussen 16 september 2021 en 9 juni 2022. Het betreft 21 lesdagen, steeds op donderdagen van 14:00 – 21:00. We vragen je om een half uur van tevoren aanwezig te zijn om de apparatuur op te stellen en de verbinding tot stand te brengen. De eerste keer graag een uur van tevoren aanwezig zijn.

Het is toegestaan om tijdens de les, als alles goed verloopt, werkzaamheden voor jezelf te doen zoals huiswerk of leeswerk. Zolang dit de cursisten in de zaal niet stoort en je geregeld de chat en verbinding checkt.

De vergoeding bedraagt EUR 100,- excl. btw per lesdag (EUR 121,- incl. btw). Hierover dient nog wel loonbelasting betaald te worden (freelance werk 37,1%).

Vacaturedetails

De locatie van de opleiding:

Aristo, Brennerbaan 150,
3524 BN Utrecht (vlakbij station Lunetten)

Bij interesse/ met vragen contact opnemen met:

Marie Thérèse of Rachel (via bureau@vvm.info)

Hoe interesse tonen:

Korte motivatiemail.

You may also like...

Reacties gesloten.