Directievoerder | 36 uur | Hilversum

Hilversum is en blijft volop in beweging! Wil jij je bezig houden met uitdagende projecten zoals onder andere het vervangen van de kanaalbrug en de beschoeiingen langs het kanaal, herinrichting van het stationsgebied maar ook groot onderhoudsprojecten zoals nieuwe verhardingen en riolering? Dan zit je bij ons goed! Ben je ervaren in het aansturen van civiel technische bouwprocessen? Wacht dan niet langer en reageer!

Functie-omschrijving

Je bent verantwoordelijk voor de directievoering van de integrale civieltechnische uitvoeringsfase van werken in de grond- weg- en waterbouw, waarbij ook milieu, groen, kunstwerken, beschoeiing en openbare verlichting/VRI aspecten aan de orde zijn. Het melden en aansturen van milieukundige werkzaamheden hoort ook bij je functie. Tevens ben je voor de onderdelen riolering en verharding toezichthouder. Dit maakt dat deze functie breder is dan alleen directievoerder. Jij bent buiten de spin in het web voor de uitvoering. ​

Een greep uit de projecten​

 • Vervangen van de kanaalbrug en de beschoeiingen langs het Hilversums kanaal;
 • HOV in ’t Gooi, een busverbinding in samenwerking met gemeenten Hilversum, Blaricum, Laren, Eemnes, Huizen en de Provincie Noord-Holland. Ook ProRail, Het Goois Natuurreservaat en Rijkswaterstaat;
 • De herinrichting van het Stationsgebied is net begonnen, een groot project waar uiteraard straks ook de infrastructuur aangelegd moet worden;
 • Anna’s Hoeve een wijk die volop in ontwikkeling is de komende jaren worden hier nog huur- en koopwoningen gebouwd.

Uiteraard is dit een kleine greep uit de vele projecten die lopen en nog op stapel staan. Oftewel voldoende uitdaging in Hilversum!​

Wat ga je concreet doen?​

 • Je vertegenwoordigt de opdrachtgever en stuurt het uitvoerende bouwproces aan en de mensen die het uitvoeren;
 • Je ziet toe op de naleving van het bestek/ contract en regelt technisch uitvoerende zaken, de financiële afwikkeling en juridische zaken;
 • Je begeleidt de (bouw)vergaderingen met de betrokken partijen en treedt op als troubleshooter die helpt om vakinhoudelijke problemen slim op te lossen. Je bent dus ook degene die naar alle betrokkenen communiceert over de voortgang;
 • Je coördineert de uitvoering van alle bij het uitvoeringsproces betrokken partijen (nutsbedrijven, coördinator bereikbaarheid, etc.) om de uitvoering volgens planning te laten verlopen;
 • Je toetsen plannen en contracten op kwaliteit, haalbaarheid en beheeraspecten;
 • Ook toets je ontwerpen, tekeningen, bestek en werkomschrijvingen op juistheid, volledigheid en uitvoerbaarheid;
 • Je beoordeelt de opgave van meerwerk en bestekwijzigingen van de aannemer en bewaakt de invulling van aanwezige stelposten;
 • Je handelt vragen en klachten af van bewoners en bedrijven tijdens de uitvoeringsfase;
 • Je zorgt voor een tijdige rapportage aan de coördinator over de voortgang en verrekening van meer- en minderwerk;
 • Uiteindelijk verzorg je de overdrachten aan team Beheer en Onderhoud.

Kennis en ervaring ​

 • Je hebt een afgeronde opleiding MTS Civiele Techniek en HBO werk- en denkniveau verkregen door de werkervaring die je mee brengt in het vak;

OF

 • Je hebt een afgeronde opleiding HTS Civiele Techniek en 0 tot 2 jaar werkervaring;
 • Je hebt een goede kennis van de RAW systematiek, UAV en van de geldende CROW-richtlijnen en kunt daar een juiste invulling aangeven.

Wie ben je?​

Technisch inhoudelijk ben je zeer sterk. Je werkt zorgvuldig en bent daadkrachtig in het aansturen van het uitvoerende bouwproces en op de naleving van het contract. Je denkt in oplossingen en bent een echte teamspeler.

Gemeente Hilversum

Hilversum is een middelgrote gemeente van rond de 90.000 inwoners. De gemeente staat bekend als mediastad in het groen en zet zich maximaal in voor onze inwoners en bedrijven. Zorgt voor een beter Hilversum waar signalen vroeg gehoord worden. Luistert aandachtig naar vraagstukken die burgers, bezoekers en bedrijven aan de orde stellen. Zoekt altijd de dialoog met de inwoners en andere doelgroepen. De werkwijze van de gemeente kenmerkt zich door: klantgericht werken, initiatief nemen, samenwerken en samenlevingsgericht werken.

Werken in de openbare ruimte van Hilversum kent een aantal specifieke kenmerken. Door de ligging  op de Utrechtse Heuvelrug bestaat de bodemopbouw voornamelijk uit zand en zijn er veel hoogteverschillen. Daarnaast zijn er mooie uitdagingen. Er is gestart met de transformatie van het Stationsgebied. En met het Masterplan Arenapark wordt een stap gezet naar een herontwikkeling van deze locatie. Naast deze in het oog springende projecten wordt er per jaar 6.5 kilometer riolering vervangen, worden  kapvergunningen verzorgd, klimaatadaptatie en circulariteit geïmplementeerd en geparticipeerd met bewoners.​

Hoe ziet jouw nieuwe team eruit?​

Het team Voorbereiding en Uitvoering ​voert de volledige keten van openbare ruimte projecten uit: ​van ontwerp tot aan beheer. Hiervoor zijn de landschapsarchitecten, werkvoorbereiders en directievoerders verantwoordelijk. Binnen het team wordt deze keten ondersteund door professionals op het gebied van calculatie, milieu, beleid riolering, waterbeheer, verkeer en verkeerstellingen en​bereikbaarheid. Buiten het team is de verbinding met “ketencollega’s” van beheer en onderhoud, beleid, projecten, inkoop en diverse andere professionals.​

Wat bieden wij je?​

 • Je krijgt bij ons een contract voor 36 uur per week;
 • Je start met een jaarcontract en de intentie is om dit na een jaar om te zetten naar een contract voor onbepaalde tijd;
 • Je salaris past in schaal 10, wat loopt vanaf € 2.973,= tot en met € 4.494,= per maand op basis van 36 uur per week. In samenspraak met jou schalen we je in, afhankelijk van opleiding en ervaring;
 • Daarbovenop krijg je nog een Individueel Keuzebudget (IKB) tot je beschikking van 17,05%. Dit budget kun je uit laten betalen of kun je inzetten voor verschillende doeleinden;
 • Je bouwt een goed pensioen op bij ABP;
 • Tevens heb je de mogelijkheid om deel te nemen aan een collectieve ziektekostenverzekering en voor diverse andere verzekeringen kun je korting krijgen;
 • Je kunt uit een grote variëteit aan opleidingsmogelijkheden kiezen die bijdragen aan zowel organisatie als persoonlijke en professionele ontwikkeling. Zo hebben wij onder andere de Hilversum Academie, een platform waar de gemeente Hilversum trainingen, workshops en e-learnings aanbiedt voor alle medewerkers waar je vanaf je eerste werkdag zelf gebruik van kunt maken.

Wil je meer informatie?

Stuur gerust een Whatsapp berichtje of bel naar Eva de Bruin Teammanager Voorbereiding en Uitvoering 06-36 39 13 36, https://www.linkedin.com/in/eva-de-bruin-03161628/

Interesse?​

Voor nu heb je de mogelijkheid om tot uiterlijk 29 november 2021 te reageren. Als er voor die tijd kandidaten reageren die goed aansluiten bij het profiel dan gaan wij met diegene alvast in gesprek. Bij geschiktheid bestaat dan de mogelijkheid dat de vacature eerder wordt gesloten. Twijfel daarom niet en reageer direct op deze mooie functie!

​Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

You may also like...

Reacties gesloten.