Medewerker Handhaving en Toezicht (BOA Domein 2) | 36 uur | Zeewolde

Voor het team Ruimtelijke plannen en Vergunningen zijn wij op zoek naar een Medewerker Handhaving en Toezicht (BOA Domein 2).

Functie-omschrijving

Hier ga je werken:

Prachtig gelegen aan het water en centraal in Nederland ligt de jongste gemeente die ons land kent, de Gemeente Zeewolde. Zowel groots als kleinschalig, aangezien de grotere steden binnen handbereik liggen maar omringd door de rust en prachtige natuur van de Veluwe. De gastvrijheid van de inwoners, de aandacht voor duurzaamheid en het dorpse karakter maakt Zeewolde een heerlijke plek om te wonen, werken & leven. De samenleving en maatschappij veranderen in rap tempo, dat vraagt om een andere overheid. De gemeentelijke organisatie is kleiner geworden, maar heeft tegelijk ook meer verantwoordelijkheden gekregen. Hierdoor is de organisatie volop in ontwikkeling met als hoofddoel een tevreden en gelukkige burger. Gericht op en zowel samen met onze inwoners, bedrijven, organisatie & instellingen werken wij als professionele medewerkers aan maatschappelijke en bestuurlijke opgaven. Dit doen wij ook samen binnen het samenwerkingsverband Meerinzicht, waarbij ook Ermelo en Harderwijk zijn aangesloten.

En aangezien de samenleving continu verandert, zijn wij ook blijvend in ontwikkeling. Wil je meer weten over werken bij Zeewolde of over Ermelo, Harderwijk en Meerinzicht, kijk dan op http://werkenbij.meerinzicht.nl

Dit ga je doen 

 • Het opsporen van overtredingen (op het gebied van APV, ruimtelijke ordening, bijzondere wetten, bouw en milieu) op basis van signalen, eigen waarneming, verzoeken van derden en vastgestelde toezichtsprogramma’s.
 • Het kiezen van een passende aanpak bij overtredingen en calamiteiten.
 • Het starten van het formele handhavingsproces (zowel bestuursrechtelijk als strafrechtelijk) door het rapporteren over geconstateerde overtredingen.
 • Het bewaken van het handhavingsproces (controle op uitvoering handhavingsbesluiten).
 • Zowel zelfstandig als samen met reguliere toezichthouders en politie werkzaamheden uitvoeren.
 • Relevante contacten onderhouden op het werkterrein.
 • Driekwart van je tijd ben je buiten te vinden.

Jouw talenten

Ben jij een stevige persoonlijkheid en ga jij makkelijk het gesprek aan? Goed in zelfstandig werken en bekend met de wet- en regelgeving binnen de gemeente en heb je kennis van het beleid en de procedures op het desbetreffende terrein? Juist die eigenschappen maken jou tot een goede Toezichthouder/ BOA, zeker in combinatie met:

 • Een aan de functie gerelateerde opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld HTV) en een BOA diploma (of de bereidheid om dit diploma te behalen).
 • Kennis van wet- en regelgeving, (gemeentelijk) beleid en procedures op het desbetreffende terrein.
 • Bij voorkeur ervaring op het desbetreffende terrein en bekend met het digitaal administreren van werkzaamheden.
 • Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.
 • Zelfstandige werkhouding en goede contactuele en sociale vaardigheden.
 • Bereidheid om buiten reguliere kantoortijden (avonden & weekenden) te werken.
 • Rijbewijs B.
 • Een goede lichamelijke conditie.

Dit krijg je van ons

Wij bieden je:

Afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van (minimaal € 1.934,- / maximaal € 3.176,- bruto per maand op basis van 36 uur per week).

Daarnaast kent Zeewolde ook nog uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden:

 • Een individueel keuzebudget (IKB) van 17,05%, dat is opgebouwd uit onder andere een eindejaarsuitkering en vakantiegeld. Naast dat je dit kan laten uitbetalen kan je ook gebruik maken van een fiscaal voordeel door gebruik te maken van bijvoorbeeld ons fietsplan of jouw contributie voor de vakbond.
 • Plaats- en tijdonafhankelijk werken en daarnaast ook goede thuiswerk voorzieningen.
 • Een reiskostenvergoeding van €0,19 per km (max. 40 km enkele reis, mogelijkheid om fiscaal uit te ruilen met je IKB) of je volledige reiskosten als je met het OV reist.
 • Een goede pensioenregeling bij het ABP.
 • Kortingen op verschillende verzekeringen (IPAP, CZ, IZA, Menzis of een van de andere privé verzekeringen).
 • Mogelijkheid om gebruik te maken van het generatiepact vanaf 60 jaar.
 • Elke werknemer krijgt een mobiele telefoon in bruikleen. Deze mobiele telefoon mag ook privé worden gebruikt.

Ben je benieuwd naar al onze arbeidsvoorwaarden? Deze kan je lezen op onze Werken bij website.

Laten we kennismaken

Zijn wij op zoek naar jou? Solliciteren kan tot 17 januari 2022 via de sollicitatiebutton.

De gesprekken voor deze functie vinden plaats op de volgende momenten. Wij verzoeken je daar rekening mee te houden:

1e ronde: maandagmiddag 24 januari 2022 vanaf 12.00 uur

2e ronde: donderdag 27 januari tussen 11.00-14.00 uur.

Als je vragen hebt over de inhoud van de vacature kun je die stellen aan Ronald van den Berg, teamleider, via 036-5229570. Joyce Tekke, HR Adviseur, beantwoordt graag vragen over de sollicitatieprocedure via 085-1108148.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

You may also like...

Reacties gesloten.