Projectleider Bodem voor de Industrie | 32 – 40 uur | Deventer

Wegens succes zoeken wij voor onze uitdagende bodemprojecten bij industriële klanten een ervaren projectleider. Ben jij de projectleider bodem die het een uitdaging vindt om samen met een klant in een complexe omgeving projecten tot een goed einde te brengen? Wacht dan niet en solliciteer snel op deze vacature!

Functie-omschrijving

Stel je eens voor: elke dag opstaan met het besef dat je het potentieel hebt om echt verschil te maken. Om een positieve impact te hebben op de wereld om je heen. Dat is precies wat je kunt ervaren bij TAUW. Bij ons hebben we een gezamenlijke ambitie: toonaangevend zijn op het gebied van Bodem. En we zijn ervan overtuigd dat jij, met jouw passie en talenten, een waardevolle toevoeging bent aan ons team.

In een tijd waarin industriële organisaties worden uitgedaagd om waarde toe te voegen aan hun omgeving, zowel op economisch als op maatschappelijk en milieutechnisch gebied, zoeken ze naar slimme en duurzame benaderingen van bodemgebruik. Als Projectleider speel jij een cruciale rol bij het omzetten van deze uitdagingen van onze industriële klanten naar haalbare projecten.

Binnen het team Bodem&Water, werk je aan relevante projecten in jouw vakgebied en kan je jouw idealen, ideeën en oplossingen verbinden aan onze ambities. Het team bestaat (met jou erbij) uit ongeveer 40 collega`s.

Hier word jij enthousiast van

 • Je begrijpt de uitdagingen die onze industriële klanten hebben en zet dit om naar een behapbaar projectplan/offerte.
 • Je vindt het een uitdaging om onze klantenportfolio verder uit te breiden en gaat graag in gesprek met industriële klanten om te kijken waar wij elkaar kunnen versterken.
 • Je stuurt het projectteam aan en benut ieders talent maximaal.
 • Je zorgt dat de kwaliteit, financiën en planning van je project op orde zijn.
 • Je houdt de klant en andere belanghebbenden op de hoogte van ontwikkelingen gedurende het hele project.
 • Je ziet wijzigingen in de scope van een project en handelt hierop proactief.

Binnen onze afdeling werken we aan projecten waar we trots op zijn, zoals:

Wat jou de ideale aanwinst maakt

 • Een afgeronde HBO of WO-opleiding.
 • Minimaal 5 jaar relevante en aantoonbare werkervaring.
 • Je hebt affiniteit met de Industrie en projectmanagement.
 • Je bent communicatief sterk (zowel schriftelijk als mondeling).
 • Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal.
 • Je verbindt vragen uit de markt aan onze techniek en expertise.
 • Je wisselt makkelijk tussen verschillende projecten.

Waarom TAUW?

 • Minimaal 30 vakantiedagen, met de mogelijkheid om extra verlof aan te kopen, en een uitstekende pensioenregeling.
  Daarnaast krijg je bij ons veel vrijheid: jij bepaalt waar je werkt en wanneer.
  Werk je regelmatig thuis? Je krijgt een thuiswerkvergoeding en TAUW richt jouw thuiswerkplek in.
 • Onze mensen zijn onze belangrijkste waarde. Daarom zijn we trots op onze bedrijfsstructuur.

Alle vaste medewerkers krijgen de kans om mede-eigenaar te worden van TAUW. Samen bereiken we onze resultaten en daar heeft iedereen een even groot aandeel in. Bij een vaste aanstelling krijg jij alvast de eerste vijf aandeelcertificaten cadeau.

 • Daarnaast vinden we het belangrijk dat we plezier hebben met elkaar, gezond en vitaal blijven.

Daarvoor organiseren we verschillende activiteiten en programma’s.

Daarnaast kan je altijd blijven groeien en jezelf ontwikkelen door deel te nemen aan TAUW University.

LIVE YOUR AMBITION!

Wij zijn op zoek naar toegewijde professionals met passie voor hun vak. Mensen met dromen, idealen én ambities. Heb jij zin om jouw dromen waar te maken bij TAUW en daarmee bij te dragen aan een vitale leefomgeving voor de generaties van vandaag én morgen?

Solliciteer direct via de sollicitatiebutton. Dit kan ook als deze rol jou op het lijf geschreven is, maar jouw kennis of ervaring niet volledig aansluit op het gevraagde profiel.

Wij kijken uit naar jouw sollicitatie!

You may also like...

Reacties zijn gesloten.